« Home | Antis » | Buty-Pískej si pískej(1992) » | Czesław Niemen-Terra Deflorata(1989) » | Foje-Žodžiai į Tylą(1990) » | Kyuss-...And The Circus Leaves Town(1995) » | Wygrać z Niemcami(1939-2006?) » | China Crisis » | Viva Alemania Olé! » | Marika Gombitová-Voľné miesto v srdci(1986) » | It is not down in any map; true places never are. ... » 

Mittwoch, Juni 28, 2006 

This wanker must go...


Domagamy się natychmiastowych zmian w PZPN i polskiej piłce nożnej

Pan Tomasz Lipiec, Minister Sportu RP

Szanowny Panie Ministrze, Nieudany występ piłkarskiej reprezentacji Polski na Mundialu 2006 był frustrujący dla niezliczonych kibiców w Polsce. Frustracja nasza nie jest związana z wynikiem – porażka w sportowym współzawodnictwie nie jest powodem do wstydu - lecz z poczuciem bezsilności. Bezsilności wobec upadku polskiej piłki nożnej, trwającego od wielu lat, który odzwierciedlają występy drużyny narodowej na mistrzostwach świata w Niemczech i w Korei cztery lata temu, ale i też sromotne, coroczne porażki w europejskich rozgrywkach klubowych. Uważamy, że Polski Związek Piłki Nożnej ponosi w bardzo dużym stopniu odpowiedzialność za taki stan rzeczy. Zwracamy sie do Pana o jak najszybsze rozpoczęcie działań w celu uzdrowienia sytuacji w polskiej piłce nożnej. Uważamy, że wymaga to doprowadzenia do natychmiastowych zmian osobowych w Polskim Związku Piłki Nożnej, łącznie z odwołaniem jego prezesa, jak również zmian w sposobie działania Związku. Przyszłe władze PZPN muszą być okresowo rozliczane w odniesieniu do konkretnych, wymiernych celów, takich jak wprowadzanie nowoczesnych metod szkolenia, tworzenie systemu selekcji talentów, organizacja ośrodków szkolenia dzieci i młodzieży, itd. Ważną rolę do odegrania ma też rząd, który powinien ułatwiać rozwój masowego sportu - w tym amatorskiej piłki nożnej - w Polsce. Piłka nożna - wspaniałe widowisko i źródło emocji dla milionów ludzi - nie jest w stanie istnieć bez kibiców. Piłkarze, kluby i PZPN żyją i prosperują tylko dzięki nam, kibicom. Mamy nadzieję, że liczne podpisy pod tą petycją pomogą Panu w rozpoczęciu dzieła odnowy polskiej piłki.


Z wyrazami szacunku, Sympatycy polskiej piłki nożnej 22 czerwca 2006

ENGLISH ABSTRACT

This petition is being addressed to the Polish Government. It is requesting immediate action in order to implement personal and organisational change within the Polish football association (Polski Związek Piłki Nożnej, PZPN). This change is necessary to lay foundations for a sound development of Polish football and to restore it to its past excellence.

Sincerely,

The Undersigned

Please, help us to cure our football and sign a petition.Thanks in advance.

PODPISUJĘ SIĘ POD TYM OBIEMA KOŃCZYNAMI GÓRNYMI.

ROb.

What a great site »

best regards, nice info »

Very soon this website will be famous amid all blog users, due to it's nice articles or reviews
My web site > review the diet solution program

Good day! This is kind of off topic but I need some help from an established blog.
Is it very difficult to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty quick. I'm
thinking about setting up my own but I'm not sure where to start. Do you have any points or suggestions? Many thanks

Check out my webpage; iklan poskota

It may possibly rob you of the means to pursue other sorts of gratification.


My web blog: click through the following page

For any major personal hunting for the legitimate, cost powerful home gymnasium requirements to search at resistance band
property fitness centers.

Visit my web blog: free weights for sale used

Before you take whatever at all besides regardless that, make sure to examine the owner's manual. Using this method can be a three-step process that commences with the specific food currently grated to have its softening about the crop. Blendtec Mixers are typically compact and.

Feel free to visit my webpage ... 10 best juice makers burst express **

Kommentar veröffentlichen